Regulamin sklepu

Regulamin sklepu internetowego Warsztaty Geologiczne – Marcin Jaśkiewicz

  1. Informacje o firmie

Sklep internetowy działający pod adresem: https://www.warsztatygeologiczne.pl/sklep/  (dalej: Sklep) jest własnością Marcina Jaśkiewicza  prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą:
Marcin Jaśkiewicz GEOTREK, al. Wojska Polskiego 45/4, 58-500 Jelenia Góra, NIP: 9112010563

2. Przyjmowanie zamówienia

Składanie zamówień możliwe jest 24 h/dobę. Sklep zastrzega sobie możliwość chwilowego unieczynnienia Sklepu dla celów konserwacyjnych lub aktualizacji danych.

Po złożeniu zamówienia kupujący otrzyma e-mailem automatyczną odpowiedź potwierdzającą przyjęcie zamówienie.

Sklep zastrzega sobie możliwość telefonicznego potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz telefonicznej weryfikacji danych kupującego/odbiorcy przesyłki. Sklep zastrzega sobie możliwość anulowania zamówienia w przypadku braku możliwości kontaktu z kupującym.

3. Zmiana lub anulowanie zamówienia

Zmiana lub anulowanie zamówienia możliwe są do chwili wysłania zamówienia. Wprowadzenie zmian w zamówieniu możliwe jest poprzez kontakt z właścicielem sklepu poprzez adres e-mail marcin@warsztatygeologiczne.pl

4. Polityka cenowa

Wszystkie ceny w Sklepie podane są w złotych polskich. Ceny znajdujące się przy oferowanych produktach w chwili składania zamówienia są wiążące i ostateczne. Ceny produktów nie zawierają kosztów przesyłki.

5. Polityka rabatowa

Ewentualny rabat nie dotyczy kosztów przesyłki.

6. Faktury

Faktura jest wystawiana na życzenie kupującego i wysyłana wraz z przesyłką. Jeśli kupujący nie zadeklaruje chęci otrzymania faktury, paragon sprzedaży zostanie wystawiony i dołączony do zamówienia.

7. Czas i sposób dostawy

Zamówienia realizowane są w terminie od 1 do 14 dni roboczych. Wysyłki realizowane są za pośrednictwem InPost.

8. Koszt dostawy

Koszt dostawy uzależniony jest od rodzaju zamawianego towaru i jest wyszczególniony pod każdym z towarów.

9. Formy płatności

Sklep oferuje następujące formy płatności:

  • przelewem elektronicznym za pośrednictwem bramki PayU

10. Zwroty i reklamacje

Zwrotu towaru bez podania przyczyny można dokonać w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Prawo zwrotu przysługuje osobie posiadającej status Konsumenta, w rozumieniu Ustawy o ochronie praw konsumentów. Prawo zwrotu nie przysługuje jednak w przypadku świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone (zgodnie z art. 10 ust. 3 Ustawy o ochronie praw konsumentów).

Zwracany towar nie może być używany lub w żaden inny sposób zniszczony. Zwrot towaru następuje na koszt Klienta. Z towarem należy odesłać dowód zakupu (paragon lub fakturę).

Sklep gwarantuje zwrot ceny towaru. Pieniądze zostaną niezwłocznie odesłane na wskazane przez Klienta konto bankowe po otrzymaniu zwrotnej przesyłki.

Reklamacje będą rozpatrywane w terminie do 14 dni.

Reklamacje towarów uszkodzonych rozpatrywane są przez właściciela Sklepu: +48 796113103 lub e-mailem: martin.jaskiewicz@gmail.com

11. Ochrona danych osobowych

Sklep jest administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach prowadzonego Sklepu. Rejestrując się w Sklepie Klient wyraża jednocześnie zgodę na przetwarzanie swoich danych do celów marketingowych. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych” w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich. Klient Sklepu ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usunięcia. Usunięcie danych jest możliwe po uprzednim kontakcie z właścicielem Sklepu e-mailem na adres martin.jaskiewicz@gmail.com. 
Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia zrealizowanie zamówienia.
Dane osobowe znajdujące się w bazie danych Sklepu nie są przekazywane podmiotom nieuczestniczącym w realizacji zamówienia.

12. Zmiana regulaminu

Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu bez uprzedzenia.